رویداد24

یک پیشخدمت نترس وقتی با یک مزاحم خزنده در رستورانش مواجه شد، مثل همیشه رفتار کرد. و تنها زمانی متوجه شد که یک بزمجه غول‌پیکر را در دست دارد که دمش را گرفته بود و از رستوران به بیرون پرت کرده بود.
در فرانسه پرندگان شکاری پس از استخدام از سوی نیروی هوایی، برای ممانعت از حملات تروریستی آموزش داده می‌شوند.
یک روز دیگر آمد و یک سوتی دیگر در دنیای دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا که دستمایه طنز در رسانه‌های اجتماعی شد.
یک مرد 27 ساله پسر بچه‌ای هفت ساله را بیرون از خودروی خود به باد کتک گرفت و با رسیدن فیلم این حادثه به دست پلیس دستگیر شد.
شلواری از پوست انسان، ظرفی از خون و یک کلاغ از جمله اشیاء به نمایش درآمده در موزه ترسناک ایسلند هستند.
رئیس‌جمهور آمریکا در مسیر امضای دستورات اجرایی که یکی پس از دیگری صورت می‌گیرد، با یک مشکل روبرو شده؛ خودکارهای دونالد ترامپ رو به اتمام است.
پسر چینی که در سن 4 سالگی توانسته به‌خوبی از عهده رانندگی بیل مکانیکی برآید، شگفتی بسیاری را در شبکه‌های اجتماعی برانگیخته است.
خانواده‌ای که می‌خواستند با جراحی زیبایی شکل گوش‌های سگ خود را تغییر دهند چراکه از مدل آن متنفر بودند، سروصدای زیادی در رسانه‌های اجتماعی به راه انداختند.
یک گردشگر لحظه باورنکردنی جنگ هولناک سه شیر را به ثبت رسانده و آن را اتفاقی می‌داند که «یک‌بار در زندگی رخ می‌دهد.»
صاحب یک مغازه حیوانات خانگی در چین پس از دیدن فیلم مراحل فرار سگ ‌هاسکی باهوش از قفس و آزاد کردن دیگر سگ‌ها شگفت‌زده شد.
اگر فکر می کنید شغل تان بدی هایی دارد، با دیدن تصویر مشاغل این افراد شاید کمی احساس بهتر بیابید. مشاغل آنها باعث می شود شاغل شما برایتان رویایی شود.
لحظه وحشتناک منفجر شدن یک بمب‌گذار انتحاری در چند قدمی نیروهای سوری به ثبت رسیده اما این عملیات تروریست داعشی ناموفق بود.
رونی و شرون بریچز بارها و بارها با خطر کشته شدن توسط حیوان خانگی‌شان مواجه شده‌اند اما این امر باعث نشده آن‌ها از نگه‌داشتنش دست بکشند.
اختلاف‌نظر در مورد اینکه سخنران شورای منطقه‌ای چرکاسی اوکراین باید به چه زبانی صحبت کند، باعث شد جلسه شورا به رینگ بوکس تبدیل شود.