رویداد24

یک روز سنتی که تاریخش به بیش از دو هزار سال قبل بازمی‌گردد، یک فستیوال سالانه در ترکیه محسوب می‌شود که با حضور بیش از 100 شتر برگزار می‌شود.
انتظار می‌رود روز جمعه در مراسم تحلیف دونالد ترامپ بیش از پنج هزار موتورسوار در حمایت از وی در واشنگتن دی سی سرازیر شوند.
این لحظه عجیبی است که دو مرد برای نجات جان ماری که به یک خودرو چسبیده بود، وارد جنگ و جدال شدند.
یک جوان که برای گرفتن سلفی به بلندترین ساختمان اروپا رفته بود، از طبقه هشتاد و ششم به پائین سقوط کرده و جان خود را از دست داد.
مردی در پورتلند ایالت اورگان وارد فروشگاه حیوانات خانگی شده و افعی 200 دلاری را به روشی عجیب دزدید.
سنجاب‌ها در خیابان لوگان تورنتو آشکارا دزدی می‌کنند. طی ماه‌های اخیر دست‌کم دو سنجاب شکار دوربین‌های مداربسته‌ای شده‌اند که آن‌ها را در حال دزدی از یک فروشگاه نشان می‌دهد.
یک پاندای بزرگ بامزه به دلیل حس ویژه‌ای به‌عکس گرفتن دارد و ژست‌هایی که می‌گیرد، توجه رسانه‌های اجتماعی چین را جلب کرده است.
یکی از آخرین قبایل چادرنشین جهان که در اعماق جنگل‌های هیمالیا پنهان‌شده، در مقابل هرگونه تلاش برای یکجانشینی دائمی مقاومت می‌کند.
یک رستوران چینی متهم شده که پای انسان را برای مشتریان خود سرو می‌کرده و این اتفاق پس‌ازآن رخ داد که پیشخدمت این رستوران تصویری ناخوشایند از این پا که گفته می‌شود در آشپزخانه گرفته شده را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرد.
میخایل پوپکوف، قاتل و متجاوز بی‌رحمی که به گرگینه معروف است، اعتراف کرد که مجموع 81 زن را تاکنون به قتل رسانده است.
محققان در برزیل صحنه وحشتناک خورده شدن یک مار توسط رطیلی عظیم‌الجثه را به ثبت رساندند.
یک مرد پاکستانی راه خود برای ورود به کتاب‌های رکورد را پیدا کرد؛ شکستن 43 نارگیل تازه در 60 ثانیه.
فاطمه هاشمی، فرزند آیت الله هاشمی رفسنجانی در زمان حضور سرلشگر فیروزآبادی، برای عرض تسلیت سخنان گلایه آمیزی را مطرح کرد.
دختری 16 ساله برای عمل آپاندیس به بیمارستان مراجعه کرد، اما پزشکان مغز کوچکی را در توموری که در تخمدان او در حال رشد بود را یافتند.