رویداد24

معاون وزیر علوم و دبیرکل شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری از عقد قرارداد فروش سه هزار میلیارد ریال محصول توسط شرکت های فناور و دانش بنیان در داخل خبر داد.
لیلاز:
یک کارشناس اقتصادی با بیان اینکه بیشترین قاچاق که در ایران سوددهی دارد، قاچاق سوخت است، گفت: اسکله های در کشورمان وجود دارد که کسی اجازه بازرسی از آن را ندارد.
افزایش سقف 100 میلیون ریالی تسهیلات مسکن مهر را می توان گام دولت برای پایان بخشیدن به پرونده ای دانست که یک دهه حوزه عمرانی و اعتباری کشور را درگیر خود کرده است.
جزئیات صادرات نفت خام ایران در نخستین ماه 2017
میزان صادرات نفت و میعانات گازی به کشورهای مختلف، همواره با نوساناتی همراه است، در واقع پالایشگاه ها بر اساس میزان ظرفیت مخازن ذخیره و ظرفیت پالایشی خود اقدام به خرید و تخلیه محموله های نفتی می کنند، بر این اساس، امکان دارد که یک پالایشگاه در یک ماه با خرید محموله های نفتی بزرگ، ذخایر خود را پر کرده و در ماه های بعد خرید نداشته باشد.
ترکان:
مشاور رییس جمهوری با بیان اینکه موجی از درخواست ها برای تاسیس بانک در مناطق آزاد ایجاد شده است، افزود: اما جریان های پولی و ارزی مستقل در مناطق آزاد به دلیل سخت گیری های بانک مرکزی، افزایش سرمایه بانک های خارجی و آفشور عملا شکل نگرفت و متقاضیان ایجاد بانک های خارجی عقب نشینی کردند.
مدیرعامل پالایشگاه شازند؛
مدیرعامل پالایشگاه شازند اراک گفت: در این رابطه با شرکت تاپسو دانمارک و اکسنس فرانسه وارد مذاکره شدیم که بنزین را به یورو 5 ارتقا دهیم.
مجید صفدری مدیرعامل شرکت بیمه «ما» در گفت‎وگو با رویداد۲۴ مطرح کرد:
مدیرعامل بیمه ما معتقد است، تا امروز اکثر طرح‎های بیمه مختص به مردان بوده است. بانوان کشور نیاز به طرح‎های حمایتی و خدمات بیمه‎گری مناسب دارند. بنابراین طرح پرنیان در راستای این هدف و پر کردن این خلاء ارائه شده است.
ناطق نوری:
تهران- ایرنا- رئیس دفتر بازرسی رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: اگر نتوانیم امنیت را برای سرمایه گذار فراهم کنیم، سرمایه ها از کشور خارج می شود و خارجی ها هم از حضور در ایران استقبالی نخواهند داشت.
مدیرعامل ایران ایر خبر داد
مدیرعامل شرکت هواپیمایی ایران ایر از ورود اولین ایرباس 330 در دهه اول اسفند ماه خبر داد و گفت: ایرباس 321 جدید نقص فنی نداشت.
مقدس‌زاده، مدیرعامل شرکت خانه‌سازی ایران خبر داد
مدیرعامل شرکت خانه سازی ایران تاکید کرد که ورود فناوری ساخت بیمارستان‌های نسل پنجم به کشور نقطه عطف در بیمارستان سازی و تأمین اجتماعی ایران به‌حساب می‌آید.
گفت‌و‌گو
گوناگون
پربازدید ها
پیشخوان روزنامه