رویداد24

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی:
علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، در محل آوار ساختمان پلاسکو ضمن تسلیت به خانواده شهدای آتش‌نشان، اظهار داشت: برای کسانی که در حادثه آتش‌سوزی و ریزش ساختمان پلاسکو بیکار شده‌اند، برنامه‌هایی را پیش‌بینی کرده‌ایم که یکی از آنها این است که کارگران بیکار شده که دارای بیمه تأمین اجتماعی هستند از فردا به اداره کار در خیابان حافظ مراجعه کرده و برای دریافت بیمه بیکاری اقدام کنند.
حادثه پلاسکو در حالی وارد دومین روز شد که برغم همه مشکلات تلاش‌ها برای نجات محبوس‌شدگان همچنان ادامه دارد.
ساختمان پلاسکو تهران صبح پنجشنبه طعمه‌ی حریق شد. پس از چند ساعت آتش‌سوزی اطفاء شد. بعد خبر رسید که آتش دوباره گُر گرفته و احتمال فرو ریختن نمای ستختمان وجود دارد.
(این خبر تکمیل می شود...)
ساختمان پانزده طبقه پلاسکو بر اثر شدت آتش سوزی به طور کامل فرو ریخت.
مسئول واحد مددکاری موسسه خیریه مهر آفرین تأکید کرد:
مسئول واحد مددکاری موسسه خیریه مهر آفرین با اشاره به اینکه تعداد کودکان فاقد شناسنامه رو به افزایش است، گفت: در این زمینه قوه قضائیه و وزارت کشور می توانند ورود کنند.
رئیس سازمان محیط زیست عنوان کرد
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست، مشارکت و همکاری مردم در بحث کاهش آلودگی هوا را امری کلیدی دانست و گفت: امیدواریم این همکاری‌ها گسترش پیدا کند.
رئیس کمیسیون محیط زیست شورای اسلامی شهر تهران در گفت‎وگو با رویداد۲۴:
رئیس کمیسیون محیط زیست شورای اسلامی شهر تهران با اعلام خبر بازدید گروهی به نمایندگی از شورای شهر از محل قطع درختان آخرین باغ‎های الهیه تاکید کرد که قطع این درختان کاملا غیر قانونی بود.
یک جامعه شناس و استاد دانشگاه هشدار داد
یک جامعه شناس و استاد دانشگاه به وجود مدارس آسیب‌زا اشاره کرد و گفت: در حوزه روانشناسی اصطلاحی تحت عنوان " کودک آزاری آموزشی" داریم و این کودک آزاری زمانی رخ می‌دهد که با محیط‌های آسیب زا در مدارس و نوع نظام تعلیم و تربیتی مبتنی بر محفوظات که یک نظام جذاب و مورد توجه نیست، مواجه باشیم.
با موافقت نمایندگان؛
نمایندگان مردم در خانه ملت در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی مواد ارجاعی لایحه برنامه ششم توسعه کل کشور با الحاق بندی به ماده ۱۰۷ این لایحه با ۱۴۱ رأی موافق، ۳۶ رأی مخالف و ۴ رأی ممتنع از مجموع ۲۰۹ نماینده حاضر در جلسه موافقت کردند.
صالحی امیری:
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه عدالت و رعایت توازن با عدالت جنسیتی در جامعه برقرار می شود، افزود: زنان عاملان اصلی توسعه انسانی در جامعه ایران اسلامی به شمار می روند. سیدرضا صالحی امیری روز شنبه در نخستین جشنواره زن، خانواده و رسانه در محل کتابخانه ملی افزود: توسعه جز با پیوند توسعه انسانی و بهبود کیفیت زندگی انسان ها پایدار نمی شود.
مولاوردی در نخستین جشنواره "زن، خانواده و رسانه":
معاون امور زنان و خانواده رییس جمهوری تصریح کرد: زنانی که پابه‌پای مردان خانواده‌ها در دهۀ اول انقلاب، جانانه عرصه‌های دفاع و مقاومت را در نوردیدند، در دهۀ دوم انقلاب در تحقق آرمان توسعه و سازندگی، صبورانه همراهی کردند و در دهۀ سوم، آگاهانه ساحت آموزش عالی را به تسخیر خود درآوردند، اکنون و در دهۀ چهارم جمهوری اسلامی مشتاق و مصمم هستند تا حضور موثر خود را در فعالیت‌های اقتصادی و سیاسی به رخ کشند و تثبیت سازند.
استمداد محیط زیست از شورای تامین استان مازندران
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست ضمن انتقاد از برقراری بی نظمی در فریدونکنار و رفتار قلدرمآبانه عده‌ای در این منطقه، خواستار ورود شورای تامین استان مازندران به بحث صید غیرمجاز پرندگان مهاجر و مقابله با شیوع آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در این منطقه شد.
سینمای سیاسی چیست؟/قسمت دوم
امروزه ما بیشتر با پدیده‌ای بنام فیلمسیاسی از هر دو گروه سینمایی ایران مواجه هستیم که به شدت یادآور فیلمفارسی هستند. با این تفاوت که آن نگاه سطحی را متوجه سیاست هم کرده‌اند.
قاضی عسکر:
نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت با بیان اینکه با رعایت حکمت، مصلحت و عزت مردم مواضع خود را برای حضور در حج در عربستان مطرح خواهیم کرد،‌ گفت: پنجم اسفند هیات ایرانی با حضور در عربستان مسائل اعزام حجاج کشورمان را با طرف سعودی بررسی خواهد کرد.
رییس اداره پیشگیری ودرمان سوءمصرف مواد وزارت بهداشت:
رییس اداره پیشگیری ودرمان سوءمصرف مواد وزارت بهداشت از تدوین برنامه‌ای جدید برای حمایت مالی و درمانی از مادران باردار معتاد خبر داد و گفت: طبق این برنامه درمان مادران باردار دچار اختلال سوء مصرف مواد از سوی وزارت بهداشت پیگیری، برای ادامه درمان به یک مرکز دولتی سپرده و هزینه درمان نیز تقبل می‌شود.
گفت‌و‌گو
گوناگون
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
پیشخوان روزنامه