رویداد24

عراقچی:
معاون امور حقوقی و بین المللی وزارت امور خارجه گفت: تمامی تحریمهایی که باید در جریان اجرای برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) برداشته می شد؛ مرتفع و شکسته شده است.
صالحی‌امیری:
وزیر ارشاد با تاکید براینکه در این وزارتخانه مدیر دوتابعیتی وجود ندارد، گفت:‌ اگر هنرمندان و داوران دو تابعیتی باشند ارتباطی به وزارت ارشاد ندارد. .
صادقی خبر داد
عضو هیات رییسه فراکسیون امید در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این‌که پاسخ وزیر دادگستری درمورد اعمال محدودیت‌ها برای نشریات دانشجویی در مورد موضوع ممنوع‌التصویری خاتمی قانع کننده نبوده، از مطرح شدن این سوال در صحن علنی مجلس خبر داد.
دستجردی خبر داد
سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی از قرار گرفتن نام جلیلی بین 50 نفر معرفی شده به جبهه مردمی خبر داد و گفت:‌ نام آقای جلیلی در روز مجمع ملی به رأی گذاشته می‌شود تا مشخص شود آیا جز 10 نفر نهایی هست یا خیر.
اژه‌ای:
معاون اول قوه قضاییه با رد تغییر حکم اعدام بابک زنجانی گفت: درصورت همکاری وی شاید ارفاقاتی برای او در نظر گرفته شود اما حکم اعدام تغییر نمی کند.
نماینده سابق مجلس، در گفت‎وگو رویداد۲۴ در پی تداوم تضعیف منافع ملی از سوی تندروها مطرح کرد
یک فعال سیاسی اصولگرا تاکید کرد: در قانون برای کسانی که دست به افشا اسناد محرمانه کشور می‎زنند و یا اظهارات‎شان به گونه‎ای است که منافع ملی را دچار آسیب می‎سازد و یا حرمت و حثیت دیگران را از بین می‎برند، مجازات تعیین شده است، بنابراین باید با افرادی که دست به چنین کارهایی می زنند مطابق قانون برخورد شود.
صادقی:
محمود صادقی در واکنش به ادعای حسن نوروزی از امضاکنندگان اصولگرای طرح تامین امنیت مراسم رسمی، عرفی و معمولی مبنی بر تغییر متن این طرح توسط اعضای فراکسیون امید اعلام کرد: پاسخگویی در این رابطه برعهده عزت‌اله یوسفیان‌ملا طراح این طرح است، چرا که متن اولیه که به ما نشان دادند با آن‌چه چاپ و توزیع شده، متفاوت است و این درحالی است که این طرح از ابتدا تا انتها توسط خود آقای یوسفیان‌ملا پیش برده شد و ما این متن را ندیده بودیم.
رهبر معظم انقلاب اسلامی در ششمین کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین
حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (سه شنبه) در ششمین کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین و در جمع رهبران گروههای فلسطینی، رئیسان و مسئولان مجالس کشورهای اسلامی، و صدها تن از اندیشمندان، فرزانگان و شخصیت‌های برجسته و آزادی‌خواه جهان اسلام، هدف فتنه‌ها و جنگهای داخلیِ تحمیلی در منطقه را کمرنگ‌شدن حمایت از آرمان مقدس آزادی قدس خواندند.
گزارش بیزینس اینستایدر از نشست امنیتی مونیخ:
عربستان و اسرائیل روز یکشنبه هر دو خواستار افزایش تازه فشارها بر ایران شدند که این امر نشان‌دهنده همسویی روزافزون منافع آن‌ها است و این در حالی است که قانون‌گذاران آمریکا از پیگیری اعمال تحریم‌های جدید بر این قدرت جهان اسلام خبر داده‌اند.
موسویان:
سیدحسین موسویان در پاسخ به این سوال که با توجه به روی کار آمدن دولت جدید امریکا، آیا ایران به صدر موضوعات ترامپ تبدیل شده است؟ گفت: ترامپ در مورد اکثر موضوعاتی که در دوران انتخابات قول داده است مانند موضوع چین مجبور به عقب‌نشینی خواهد شد.
مصطفی تاجزاده:
همچنان مي‌خندد و به آينده اميدوار است. هيچ اثري از سختي های دوران در او ديده نمي شود. با خلق‌و خويي گشاده با تك‌تك نفرات تحريريه حال و احوال كرد و بدون آنكه غروري کاذب داشته باشد، به دليل چند دقيقه تاخير براي رسيدن به دفتر، پوزش طلبيد.
مرتضی مبلغ:
مرتضی مبلغ با بیان اینکه با وجود ترامپ در ایالات‌متحده کسی باید در رأس قوه مجریه ایران قرار بگیرد که بدون تنش و هیجان کشور را اداره کند، گفت: مردم ما در طول ۸ سالی که نگاه افراطی بر کشور حاکم بود سختی‌‌ها و آسیب‌ها را با گوشت و پوستشان درک کردند. آن‌ها امروز به‌خوبی می‌دانند تندروی و رفتارهای هیجانی چه آسیبی می‌تواند ایجاد کند. جامعه در اثر تجارب گذشته به این سطح از هوشمندی رسیده که اجازه ندهد بار دیگر افراطیون بازگردند.
ظریف در گفت‌وگو با ان‌بی‌سی ‌و بی‌بی‌سی:
وزیر امور خارجه کشورمان مذاکره مجدد بر سر توافق هسته‌ای را غیر ممکن دانست و تاکید کرد: تهدیدات علیه ایران کارساز نیست.
گزارش رویداد۲۴ درباره نهایت توان نامزد بالقوه اصولگرایان
در مورد آقای قالیباف، اگر از کودک ده ساله هم سوال کنید می گوید نیت سردار از اقداماتش، «قربه الی الپاستور» است یعنی برای دستیابی به مقام ریاست جمهوری، از جایگاه شهرداری تهران به عنوان پله ترقی استفاده می کند. جایگاه شهرداری، این فرصت را به شهردار می دهد که هم از فضای رسانه ای و سیاسی، فاصله نگیرد و مرتبا در تیترها، جایی برای خود اشغال کند و هم از امکانات شهرداری برای استفاده تبلیغاتی و رزومه سازی، بهره بگیرد و برای دولت مستقر، کُری بخواند.
رهبر انقلاب در ابتدای جلسه درس خارج فقه:
حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (دوشنبه) در ابتدای جلسه درس خارج فقه با اشاره به مشکلات و خسارتهای شدید پدید آمده در اثر سیل و گرد و غبار در مناطق جنوب کشور، تأکید کردند: این حوادث حقیقتاً دل انسان را می‌خراشد و مسئولان موظفند که با فکر و کار و تلاش و همدلی با مردم، به این مشکلات رسیدگی و برای علاج قطعی آنها چاره‌اندیشی و اقدام کنند.
گفت‌و‌گو
گوناگون
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
پیشخوان روزنامه